Efektownie i Efektywnie


Sieć staje się szczególnie istotnym elementem w momencie budowania spójnego wizerunku firmy. Dlatego tak ważny jest wybór ludzi, którzy w konkretny i profesjonalny sposób pomogą Tobie zbudować silną markę w internecie. Odpowiednio i fachowo zaprojektowana oraz zarządzana strona internetowa zapewnia same korzyści. Przede wszystkim umożliwia dotarcie, do nowej, praktycznie nieograniczonej, grupy klientów. Trzeba jednak pamiętać, że umieszczenie strony czy sklepu w Internecie to początek nowej kampanii marketingowej. Dzięki nam rozwiniesz skrzydła w sieci..

Dbałość o Szczegóły

Nieustanny dialog z klientami, w celu jak najlepszego zrozumienia ich potrzeb i branży w której działają, pozwolił nam tworzyć dobre projekty. Zawsze przedstawiamy najlepsze rozwiązania, wymieniamy ich wady oraz zalety. Nie jesteśmy jedynie wykonawcami pomysłów, tylko w pełni zaangażowanymi partnerami, ponieważ Twój biznesowy sukces jest również naszym. Przekonaj się, że warto nam zaufać!

  • Terminowość – Podanych terminów staramy się nie przekraczać,
  • Niezawodność – Tworzone przez nas aplikacje zawsze są gruntownie testowane.
  • Umiejętność dialogu – Kontakt i informacja
  • Przejrzystość i transparentność działań
Właściciel
Gusma Home Wyposażenie wnętrz
CEO

Realizacja strony internetowej będę wspominał z przyjemnością, dbałość o funkcjonalność oraz szczegóły każdego elementu sprawiły, że jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego. Słyszałem, że wordpress jest świetnym cms, ale poznałem jego wartość dopiero gdy sam zacząłem z niego korzystać.

Marcin Łaszkiwicz
Dźwigi Łaszkiewicz
CEO

Strony zostały wykonane starannie, zgodnie z wytycznymi oraz w określonych ramach czasowych. Dobra współpraca i relacje ze studiem zaowocowały kolejnymi wspólnymi projektami jak np. kreacja katalogu firmowego.

Norbert Lewandowski
Fregata Swimming
Prezes

Współpraca z firmą sztukareklamy.pl w pełni nas zadowala. Zgłaszając pierwsze zlecenie Studiu Kreatywnemu liczyliśmy na produkt wysokiej jakości i taki został nam przekazany – dlatego postanowiliśmy nawiązać z tą firmą stała współprace.

Sylwia Osowska
TAM-POL
Właścicile

Wybierając Studio Kreatywne Sztuka Reklamy na wykonawcę naszej strony internetowej, otrzymaliśmy produkt przekraczający nasze oczekiwania. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni, jednocześnie doceniamy Państwa wkład pracy i pasję. Nasz wizerunek w Internecie został odświeżony, ale na tym nasza współpraca się nie kończy.

Właściciel
Restauracja Kukania
CEO

Jako właścicielka kawiarni, dbam o jak najlepsze samopoczucie moich klientów. Wiem, że zadowolony klient, to taki który powróci i opowie o nas swoim znajomym. Wybierając firmę sztukareklamy.pl przebyłam długą drogę „od agencji do agencji”. Zdecydowałam się na usługi firmy sztukareklamy, ponieważ od samego początku zauważyłam u nich pozytywną energię i chęć tworzenia rzeczy kreatywnych.