Jesteśmy zespołem Pełnym pasji i zaangażowania - zawsze pracujemy na najwyższych obrotach, ciesząc się z możliwości jakie daje kreatywna praca. PORTFOLIO KONTAKT
Efektownie i Efektywnie


Sieć staje się szczególnie istotnym elementem w momencie budowania spójnego wizerunku firmy. Dlatego tak ważny jest wybór ludzi, którzy w konkretny i profesjonalny sposób pomogą Tobie zbudować silną markę w internecie. Odpowiednio i fachowo zaprojektowana oraz zarządzana strona internetowa zapewnia same korzyści. Przede wszystkim umożliwia dotarcie, do nowej, praktycznie nieograniczonej, grupy klientów. Trzeba jednak pamiętać, że umieszczenie strony czy sklepu w Internecie to początek nowej kampanii marketingowej. Dzięki nam rozwiniesz skrzydła w sieci..

Dbałość o Szczegóły

Nieustanny dialog z klientami, w celu jak najlepszego zrozumienia ich potrzeb i branży w której działają, pozwolił nam tworzyć dobre projekty. Zawsze przedstawiamy najlepsze rozwiązania, wymieniamy ich wady oraz zalety. Nie jesteśmy jedynie wykonawcami pomysłów, tylko w pełni zaangażowanymi partnerami, ponieważ Twój biznesowy sukces jest również naszym. Przekonaj się, że warto nam zaufać!

  • Terminowość – Podanych terminów staramy się nie przekraczać,
  • Niezawodność – Tworzone przez nas aplikacje zawsze są gruntownie testowane.
  • Umiejętność dialogu – Kontakt i informacja
  • Przejrzystość i transparentność działań
Piotr
Piotr Szymczak
Dyrektor artystyczny

Cześć! Współtworzę studio Sztuka Reklamy od samego początku, dbając o wizerunek naszych klientów i wszystko to co graficzne. Miałem okazję tworzyć dla rozpoznawalnych marek w Polsce i za granicą. Z wykształcenia jestem magistrem sztuki. Po godzinach pracy staję się nauczycielem akademickim, gdzie dziele się wiedzą na głogowskiej uczelni wyższej, prowadząc zajęcia związane z grafiką i montażem filmowym.

pawel2
Paweł Jopp
Dyrektor marketingu

Pomagam firmom poukładać klocki marketingu dbając o efektywność każdej wydawanej złotówki. Wierze, że komunikacja zmienia świat. Nieustanie rozwijam swoje kompetencje, aby podejmowane działania były skuteczne. Posiadam 12 lat doświadczenia praktycznego – dziesiątki case study które był wielką przygodą oraz lekcją.  Analizuje potrzeby, tworze strategie. Poszukajmy wspólnie dobrych rozwiązań dla Ciebie.

Kacper
Kacper Tęcza
Graphic designer
Mateusz
Mateusz Majewski
Full stack developer
Właściciel
Gusma Home Wyposażenie wnętrz
CEO

Realizacja strony internetowej będę wspominał z przyjemnością, dbałość o funkcjonalność oraz szczegóły każdego elementu sprawiły, że jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego. Słyszałem, że wordpress jest świetnym cms, ale poznałem jego wartość dopiero gdy sam zacząłem z niego korzystać.

Marcin Łaszkiwicz
Dźwigi Łaszkiewicz
CEO

Strony zostały wykonane starannie, zgodnie z wytycznymi oraz w określonych ramach czasowych. Dobra współpraca i relacje ze studiem zaowocowały kolejnymi wspólnymi projektami jak np. kreacja katalogu firmowego.

Norbert Lewandowski
Fregata Swimming
Prezes

Współpraca z firmą sztukareklamy.pl w pełni nas zadowala. Zgłaszając pierwsze zlecenie Studiu Kreatywnemu liczyliśmy na produkt wysokiej jakości i taki został nam przekazany – dlatego postanowiliśmy nawiązać z tą firmą stała współprace.

Sylwia Osowska
TAM-POL
Właścicile

Wybierając Studio Kreatywne Sztuka Reklamy na wykonawcę naszej strony internetowej, otrzymaliśmy produkt przekraczający nasze oczekiwania. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni, jednocześnie doceniamy Państwa wkład pracy i pasję. Nasz wizerunek w Internecie został odświeżony, ale na tym nasza współpraca się nie kończy.

Właściciel
Restauracja Kukania
CEO

Jako właścicielka kawiarni, dbam o jak najlepsze samopoczucie moich klientów. Wiem, że zadowolony klient, to taki który powróci i opowie o nas swoim znajomym. Wybierając firmę sztukareklamy.pl przebyłam długą drogę „od agencji do agencji”. Zdecydowałam się na usługi firmy sztukareklamy, ponieważ od samego początku zauważyłam u nich pozytywną energię i chęć tworzenia rzeczy kreatywnych.